Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Kierowca autobus Giessen 13.90

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio dla Stadtwerke / dla miasta bez agencji i polskich podwykonawcow.
Komunikacja podmiejska okolice GIESSEN obecnie poszukuje kilku pracownikow na stanowisko:
Kierowcy autobusu
Miejsce pracy: okolice GIESSEN (zakwaterowanie zapewnione: pojedynczy pokoj)
(rozne systemy odnosnie zjazdow do Polski)

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat. D (komunikacja podmiejska, male miasteczka i wioski dlugie spokojne trasy po 40-50km) KILKA STANOWISK PRACY. kod 95 i przewoz osob
znajomość języka niemieckiego : lekko komunikatywny ( do obslugi pasazerow)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji podmiejskiej (glownie male miasteczka i wioski) Spokojna jazda po wioskach. Trasy nawet do 50 Km jedna
praca czasami tez w weekendy
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa).
OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie: : 13.90€ czyli 2400€ podstawy bruto) + nadgodziny . wszystko co ponad 170 godz liczone wiecej

25%dodatki za pozne zmiany, lub nocne godziny czyli 17€. niedziele 50%
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
świadczenie urlopowe, diety.ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
004917623106254

Ogłoszenie nr 796206

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Strona główna
Data dodania:
2018-11-25 13:08:14
Ilość wyświetleń:
108
Stawka za godzinę:
13.90

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: sanrusen
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: berlin
Nr telefonu: 604527332
Nr telefonu: 004917623106254

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: niemcypraca@gmx.de