Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Pakowanie przekąsek, Tilburg, od 3 grudnia

Oferta pracy w Holandii

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego Klienta: holenderskiego producenta przekąsek (frykadele, krokiety, kulki ziemniaczane), szukamy pracowników produkcji.

Miejsce pracy: Tilburg, Holandia

Rozpoczęcie: 03-12-2018

Obowiązki:

- wkładanie przekąsek do pudełek;

- układanie, sortowanie, liczenie przekąsek;

- drobne prace porządkowe.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j.angielskiego;

- chęć pracy w systemie III zmianowym;

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

- posiadanie prawo jazdy będzie dodatkowym atutem;

- dyspozycyjność na dłuższy czas.

Oferujemy:

- stawkę €11.64/h brutto + wysokie dodatki zmianowe!

- pracę w systemie III zmianowym: 6:00-14:00/ 14:00-22:00/22:00-06:00

- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie;

- pracę na dłuższy czas;

- opiekę polskiego koordynatora.

Osoby zainteresowane są proszone o wysłanie swojego CV na m.tukalski@pran.eu z dopiskiem PRZEKĄSKI w tytule maila. Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie
rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)
Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury
rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych
procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO

Powiększ

Ogłoszenie nr 796040

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
- Strona główna
Data dodania:
2018-11-23 13:11:54
Ilość wyświetleń:
202
Stawka za godzinę:
11.64

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PRAN3City
Państwo: Polska
Województwo: Pomorskie
Miasto: Gdańsk
Nr telefonu: +48 58 88 103 14

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: m.tukalski@pran.eu