Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Portugalia - Dam pracę

+SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY W J. POLSKIM - FACEBOOK

Oferta pracy w Portugalii

Bom dia! :D
Praca w międzynarodowym środowisku, dla małej, niszowej firmy - "Facebook" :)
Praca polega na wsparciu sprzedaży reklam online poprzez rozmowę telefoniczną, chat i e-mail z klientami.

WYMAGANA DOBRA (B2) ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO.
WYMAGANA DOSTĘPNOŚĆ DO ROZPOCZĘCIA SZKOLENIA W LIZBONIE W DNIU 15.10.2018

Fantastyczna atmosfera pracy i piękna Lizbona za oknem.
Bezpłatne członkostwo w drużynie surfingu, piłki nożnej, piłki siatkowej kursach języków obcych i innych zajęć pozabiurowych dla chętnych. :)
Zwrot kosztów przylotu do Lizbony.
Profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy.

bit.ly/2zSyH3H

Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:
wsparcie sprzedaży reklam online poprzez rozmowę telefoniczną, chat i e-mail z klientami,
wsparcie i rozwój samoobsługowej bazy reklamowej dla klientów małych i średnich firm,
zapewnienie wsparcia przedsprzedażnego i posprzedażnego dla wszystkich produktów samoobsługowych,
zapewnienie wsparcia produktów i narzędzi w celu poprawy doświadczeń klientów,
identyfikacja trendów i rozwiązywanie problemów, przed którymi stoją klienci,
dostarczanie informacji zwrotnych o produkcie od klientów do działu inżynierii.

Wymagania:
dobra(B2) znajomość języka angielskiego,
dostępność do rozpoczęcia szkolenia w Lizbonie w dniu 15.10.2018
(nie, nie ma późniejszego terminu :) ),
dobra orientacja w reklamie online, w szczególności reklamie w mediach społecznościowych,
minimalnie rok doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą klienta,
łatwość w komunikacji,
wyst. dob. znaj. j. pol. aby móc przecz. to zd. ;)

Oferujemy:
legalną pracę i portugalską umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
pracę w międzynarodowym środowisku, dla wiodącej firmy technologicznej,
fantastyczną atmosferę pracy i piękną Lizbonę za oknem,
40 godzin pracy tygodniowo,
3-tygodniowe, intensywnee szkolenie przygotowujące do pracy w języku angielskim,
po zakończonym szkoleniu umowa na okres 12-mięsięcy,
zorganizowanie zakwaterowania (dla chętnych), niezbędnych formalności administracyjno-prawnych, odbiór z lotniska,
opiekę koordynatorów,
wynagrodzenie od 1030€ za miesiąc pracy brutto,
lub od 950€ brutto dla kandydatów chcących korzystać z zakwaterowania firmowego + dodatki zmianowe,
22 dni urlopu w roku, zwrot kosztów przylotu do Lizbony,
prywatna opieka medyczna po 6-miesiącach zatrudnienia,
bezpłatne członkostwo w drużynie surfingu, piłki nożnej, piłki siatkowej, kursach języków obcych i innych zajęć pozabiurowych dla chętnych. :)

WSZYSTKIE AKTUALNE OFERTY PRACY
www.poprace.pl

Zadzwoń:

0048 61 250-4-250
0031 47 578-8-114 z Holandii
0032 28 087-3-30 z Belgii
0049 32 221-0-920-35 z Niemiec
poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

lub napisz:

w odpowiedzi na wiadomość, którą otrzymasz na swoją skrzynkę mailową po złożeniu aplikacji na ofertę pracy.
7 dni w tygodniu, 24H / dobę

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker
Powyższa oferta jest ofertą pracy na podstawie zagranicznej umowy o pracę tymczasową.
Nie oferujemy prac w ramach oddelegowania do pracy za granicą, na umowę zlecenie, umowę o dzieło lub z wypłatą wynagrodzenia w sposób inny, niż przelew na konto bankowe.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146
2018 ⓒ

Powiększ

Ogłoszenie nr 782445

Kategoria:
Portugalia - Dam pracę
Opcje premium:
- Strona główna
Data dodania:
2018-10-04 21:52:40
Ilość wyświetleń:
186
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Cosmoworker
Państwo: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Nr telefonu: 0048 61 250-4-250
Nr telefonu: 0031 47 57-88-114

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@cosmoworker.eu