Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Posz. 3 mechanikow obróbki skrawaniem-20, 1 €

Oferta pracy w Niemczech

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rekrutacji pracobiorcow jak również pracy tymczasowej z ponad 80 filii w Niemczech.

Opis stanowiska

Poszukujemy 3 mechanikow obróbki skrawaniem dla naszego klienta w branży budowi maszyn w Nittenau (okolice miasta Regensburg).

- obrabianie różnych części korzystająćo maszynów CNC
- obsługa jak również przygotowanie maszynów CNC według ekonomicznych lub technicznych aspektów
- ustawienie sekwencjów obróbki według ekonomicznych lub technicznych aspektów
- przeniesienie programów (DNC)
- kontrola produkowanych częściów
- praca według rysunków

Wymagania

- wykształcenie zawodowe jako mechanik obróbki skrawaniem
- doświadczenie w obsłudze maszyn CNC (na przykład układ sterowniczy "Siemens")
- podstawowy programu SAP
- znajomość języka niemieckiego lub anielskiego w stopniu komunikatywnym
- gotowość do pracy zmianowej i weekendowej
- prawo jazdy kategorii B i własny samochód

Nasza oferta

- 20, 10 € na godzinę
- pomoc w organizacji zakwaterowania w pobliżu pracy
- wynagrodzenie urlopowe również bonus bożonarodzeniowy (przy minimalnym czasie zatrudnienia: 6 miesięcy)

W razie zainteresowania proszę posłać dokumenty aplikacyjne jak również szczegółowy życiorys (dokładny zakres czynnosci pracy).
Po przeglądzie dokumentów uzgodnimy termin na telefoniczną rozmowę kwalifikacyjną.

Przy dopasowaniu kwalifikacji i doświadczenia z wymaganiami naszych klientow zapraszamy na podpis kontraktu z możliwością natychmiastowego rozpoczęcia pracy.

Ogłoszenie nr 766717

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-08-12 18:28:31
Ilość wyświetleń:
29
Stawka za godzinę:
20.10

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: OfficePeoplePersonal
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Nittenau

thomas.pieczka@mail.de