Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Austria - Dam pracę

Kierowca CE

Oferta pracy w Austrii

Praca od zaraz bezpośrednio u pracodawcy

Witam Państwa,
Praca Austria bezpośrednio u pracodawcy z okolic miasta Graz, Wiedeń, Innsbruck i okolice : osoby na stanowisko Kierowca CE . Kandydat musi mieć wyuczony zawód w tym kierunku, ORAZ UMIEJĘTNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE jako Kierowca samochodów ciężarowych, oraz musi mówić po niemiecku
w stopniu umożliwiającym swobodną i zrozumiałą konwersację
Opis / Obowiązki:
Praca polega na wykonywaniu usług transportowych w zależności od doświadczenia, posiadanych uprawnień np. ADR,
Praca jest w przemyśle budowlanym, spożywczym, metalowym itp.

OFERUJEMY
Długotrwała umowa o pracę z austriackim pracodawcą .
Praca jest stacjonarna bezpośrednio u pracodawcy
Czas pracy: od poniedziałku do piątku (7 – 17), ok. 180 do 200 godz./ mies.
Płaca miesięczna od 2300 E netto plus dodatki, liczni zarabiają ponad 2800 netto
Świadczenia pracownicze ;urlop, ubezpieczenie, emerytura
Personel Konsulting

Powiększ

Powiększ

Powiększ

Ogłoszenie nr 766626

Kategoria:
Austria - Dam pracę
Data dodania:
2018-08-11 11:59:25
Ilość wyświetleń:
83
Stawka za godzinę:
30.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Personelkonsulting

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: synapsa.synapsa@onet.pl