Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Tokarz CNC

Oferta pracy we Francji

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na,
stanowisko: Tokarz CNC

Dla naszego Klienta specjalizującego się w produkcji elementów dla branży lotniczej, poszukujemy pracownika na stanowisko tokarz CNC.

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obróbkę elementów na maszynach CNC.

Zakres obowiązków:
- Obsługa tokarek CNC 3 i 5 osiowych na sterowaniu Fanuc.
- Produkcja seryjna elementów.
- Wprowadzanie korekt.
- Praca na podstawie rysunku technicznego.
- Kontrola jakości wytworzonych elementów.

Wymagania:
- Umiejętność obsługi i ustawiania tokarek CNC.
- Dobra znajomość sterowania Fanuc.
- Dobra znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne).
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Premia dzienna 6, 70 € za każdy dzień kalendarzowy.
- Pełne ubezpieczenie zdrowotne (Carte Vitale).
- Składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne).
- Po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €).
- Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce.
- Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
- Pracę w polskim zespole.
- Zorganizowany transport i zakwaterowanie.
- Bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy.
- Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem.
- Wsparcie polskiego koordynatora.
- 100 € premii za polecenie pracownika.

Zainteresowanych proszę o przesyłanie aplikacji na rekrutacja@ipf.jobs
Szczegóły oferty pod nr: 786865099
Prowadząca rekrutację Paulina Herfort

Ogłoszenie nr 766545

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2018-08-10 15:43:28
Ilość wyświetleń:
51
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: IPFAdrian
Państwo: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Nr telefonu: 786865099
Skype:
pau

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@ipf.jobs