Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Serwisant kanałów wentylacyjnych - bez języka

 
 
 
Oferta pracy w Niemczech

Nazywamy się Jobs Plus i od 13 lat pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu ciekawej pracy - przed Tobą jedna z takich ofert!

Wiemy jak trudna może być pierwsza praca. Zdajemy sobie sprawę, że każde stanowisko wymaga kwalifikacji. Chcemy wyjść naprzeciw współczesnemu rynkowi pracy i zaproponować Ci zdobycie doświadczenia i… zarobki w Euro :)

Jeśli szukasz pierwszej (lub kolejnej) pracy, albo chcesz spróbować czegoś nowego – mamy pracę w Niemczech uszytą pod Ciebie! Nie każdy musi być wszystko wiedzący, dlatego nie wymagamy znajomości języka niemieckiego, będziesz pracował z polską ekipą. Brzmi dobrze? Jeśli tak – koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Dla naszego stałego, sprawdzonego i nieustannie rozwijającego swoją działalność, niemieckiego Klienta szukamy kandydatów do pracy na stanowisku:

SERWISANT KANAŁÓW WENTYLACYJNYCH
Miejsce pracy: Niemcy (Gummersbach)

NA CZYM POLEGA PRACA?
• czyszczenie urządzeń i kanałów wentylacyjnych
• sprawdzanie stanu technicznego przewodów wentylacyjnych
• to nic trudnego – dasz radę! :)
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! WSZYSTKIEGO NAUCZYSZ SIĘ NA MIEJSCU
NASZE OCZEKIWANIA?
• podstawowa znajomość języka niemieckiego (mile widziana, ale nie jest to warunek konieczny)
• czynne prawo jazdy kat. B
• motywacja i chęć do pracy wyjazdowej
CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?
• zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• atrakcyjne warunki finansowe
• zapewnione i w pełni opłacone zakwaterowanie w hotelu tuż obok siedziby firmy
• pomoc przy organizacji wyjazdu
• zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu
Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij swoje CV na adres: zagranica@jobsplus.pl z dopiskiem: „SERWISANT KANAŁOW WENTYLACYJNYCH”

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o dopisanie w CV poniższych klauzul.
Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb jedynie tej rekrutacji, na którą właśnie aplikujesz, prosimy o dopisanie
klauzuli nr 1)
1) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnych oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przyszłych prowadzonych przez nas, prosimy o dopisanie oprócz klauzuli 1) również klauzulę 2) o treści jak poniżej:
2) " Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnych oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."

Jednocześnie informujemy Cię, że administratorem Twoich danych osobowych będzie firma Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11.
Pamiętaj, że podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego i selekcji pracowników.
Zawsze masz prawo wniesienia skargi gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Ciebie narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)."

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.
    

Ogłoszenie nr 766451

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2018-08-10 13:16:40
Ilość wyświetleń:
27
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jobsplus
Państwo: Polska
Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Nr telefonu: 12 352 1 352
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: zagranica@jobsplus.pl