Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Niemcy - Dam prac

Operator w霩ka wid這wego - roz豉dunek i za豉dunek

Oferta pracy w Niemczech

Mi璠zynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzib we Wroc豉wiu poszukuje os鏏 zainteresowanych prac sta陰 w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy umow o prac opart o prawo niemieckie, niemieckie 鈍iadczenia socjalne oraz mo磧iwo嗆 podj璚ia pracy od zaraz.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiot闚 prowadz帷ych agencje zatrudnienia: 13629
Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy z bran篡 spawalniczej poszukujemy kandydat闚 na stanowisko:

Operator w霩ka wid這wego – roz豉dunek i za豉dunek towaru na tira- od zaraz

Miejsce pracy: okolice Monachium
Opis stanowiska:
-za豉dunek i roz豉dunek towaru na samoch鏚 ci篹arowy
-dok豉dno嗆 i rzetelno嗆,

Oferujemy:
-sta陰 prac w oparciu o umow o prac na niemieckich warunkach
-atrakcyjne wynagrodzenie wyp豉cane na czas, w euro
-pomoc w za豉twieniu niemieckich 鈍iadcze socjalnych, jak np. Kindergeld, zmiana klasy podatkowej
-prac w stabilnie finansowo firmie z ugruntowan pozycj na rynku
-d逝gi/sta造 kontrakt
-bezp豉tne zakwaterowanie
-opiek polskiego koordynatora na miejscu w Niemczech

Wymagania:
-aktualne uprawnienia
-komunikatywna znajomo嗆 j. niemieckiego
-punktualno嗆, sumienno嗆
-gotowo嗆 do podj璚ia pracy OD ZARAZ na d逝窺zy okres czasu
-w豉sny samoch鏚- warunek konieczny

Osoby zainteresowane prosimy o przes豉nie CV wraz ze zdj璚iem na adres e-mail: kontakt@eu-workers.eu wpisuj帷 nr referencyjny N/operator
KONTAKT POD NUMEREM TELEFONU: 798449668

Powi瘯sz

Og這szenie nr 766432

Kategoria:
Niemcy - Dam prac
Data dodania:
2018-08-10 12:55:05
Ilo嗆 wy鈍ietle:
22
Stawka za godzin:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: euworkerspraca
Pa雟two: Germany
Miasto: Monachium
Nr telefonu: 798449668
Nr telefonu: 503931111

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kontakt@eu-workers.eu