Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Belgia - Dam pracę

Kamieniarz

Oferta pracy w Belgii

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy kamieniarskiej, poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

KAMIENIARZ

Zakres obowiązków:

- Obróbka kamienia naturalnego (głównie wapień belgijski).

- Produkcja blatów, schodów, parapetów, posadzek.

- Obsługa urządzeń kamieniarskich, wózków widłowych oraz podnośników.

- Praca na hali.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku.

- Umiejętność obsługi narzędzi kamieniarskich.

- Zdolności manualne.

- Komunikatywna znajomość języka francuskiego, niderlandzkiego lub angielskiego.

- Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd.

Oferujemy:

-Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.

-Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.

-Stawkę godzinową (13, 71 € brutto/h).

-Bezpłatne zakwaterowanie. -

-Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.

-Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest In Temporis Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Lublinie (20-410) przy ul. 1-go Maja 16A, zwana dalej „Administratorem” lub „Spółką”. Jeżeli jest Pani/Pan kandydatem na pracownika informujemy, że podanie danych, o których mowa w przepisach prawa (przede wszystkim art. 22(1) Kodeksu Pracy), jest dobrowolne, jednak konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie innych danych jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji. Mimo to ich nieprzekazanie może nam utrudnić kontakt z Panią/Panem, przeprowadzenie rekrutacji i zaproponowanie Pani/Panu ofert pracy w przyszłości. Jeżeli zaś jest Pani/Pan kandydatem na współpracownika na podstawie umowy prawa cywilnego informujemy, że podanie danych i wyrażenie zgód jest dobrowolne, jednak niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Konsekwencją niepodania danych osobowych lub nieudzielenia zgód będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji lub otrzymywania informacji handlowych i ofert w przyszłości. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym formularzu lub w innych przekazanych przeze mnie dokumentach w celu wzięcia udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, formularzu lub innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych Spółki i kontaktowanie się ze mną w formie email/sms/mms.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych Spółki i kontaktowanie się ze mną telefonicznie.
Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu:

realizacji niniejszego procesu rekrutacyjnego – w przypadku kandydatów na pracowników - w oparciu o obowiązujące przepisy oraz – w każdym przypadku – w oparciu o Pani/Pana zgodę (art. 6 ust 1 lit. a oraz c Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych 2016/679/WE, dalej: RODO);
przyszłych rekrutacji na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO);
profilowania, którego celem jest kierowanie do Pani/Pana ofert pracy odpowiadających Pani/Pana kwalifikacjom. Podstawę stanowi tu nasz prawnie uzasadniony interes – przyspieszenie i usprawnienie procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO);
przekazania do innych podmiotów z grupy Administratora (dalej: Grupa) wymienionych poniżej w celu wsparcia i usprawnienia procesu rekrutacji, na podstawie naszego prawnie usprawiedliwionego interesu (art. 6 ust. 1 lit. f RODO);
przesyłania informacji handlowych lub zachęcania do wzięcia udziału w interesujących Panią/Pana rekrutacjach i skorzystania z usług oferowanych przez Spółkę lub przez Grupę na podstawie Pani/Pana zgody. Wybór formy kontaktu należy do Pani/Pana (art. 6 ust. 1 lit. a RODO);
dochodzenia i obrony przed roszczeniami (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dane osobowe będą przechowywane przez następujące okresy: w odniesieniu do bieżącej rekrutacji: 12 miesięcy od dnia zamknięcia procesu rekrutacyjnego, w odniesieniu do przyszłych rekrutacji lub marketingu: 36 miesięcy od wyrażenia zgody albo do momentu jej wycofania, zależnie od tego co nastąpi pierwsze. W pozostałych przypadkach przez okres przedawnienia roszczeń lub tak długo jak istnieje nasz interes prawny, chyba że wniesie Pani/Pan uzasadniony sprzeciw wobec takiego przetwarzania.
Odbiorcą podanych przez Panią/Pana danych osobowych będą nasi upoważnieni współpracownicy, nasi klienci, czyli firmy na rzecz których pośredniczymy w znalezieniu personelu, nasi dostawcy usług informatycznych oraz podmioty wspierające nas w procesach rekrutacji lub marketingu, w tym spółki z Grupy wskazane poniżej.
Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do Pani/pana danych, w tym uzyskania kopii, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia (gdy podstawą jest zgoda, a dane przetwarzane są w sposób zautomatyzowany), prawo do tego by nie podlegać decyzji, która opiera się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu, lub ograniczenia przetwarzania danych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, dlatego można ją w każdym momencie wycofać (również w zakresie poszczególnych form kontaktu z Panią/Panem). Wycofanie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Może też Pani/Pan wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, jeżeli przetwarzamy je na podstawie prawnie uzasadnionego interesu, czyli art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Po wniesieniu sprzeciwu nie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana danych, chyba że wykażemy istnienie ważnych prawnie uzasadnionych podstaw nadrzędnych wobec Pani/Pana interesów, praw i wolności lub podstaw do dochodzenia lub obrony roszczeń. Aby wycofać zgodę, skorzystać z innych praw lub wyjaśnić jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące przetwarzania danych, prosimy o e-mail na adres: rodo@ intensive group.pl
Bezpieczeństwo Pani/Pana danych jest dla nas priorytetem, jeśli jednak uzna Pani/Pan, że przetwarzając dane osobowe naruszamy przepisy, ma Pani/Pan prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Naszą Grupę tworzą spółki:
In Temporis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie ( 20-410 ) przy ul. 1-go Maja 16A
Novalis Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Lublinie (20-410) przy ul. 1-go Maja 16A
Plus Kadra Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim (97-200) przy ul. Bartosza Głowackiego 1 lok. 12.

Powiększ

Ogłoszenie nr 766389

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2018-08-10 12:22:40
Ilość wyświetleń:
45
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PracaTymczasowa
Państwo: Polska
Województwo: Lubelskie
Nr telefonu: 0 81 532 24 32

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: a.galka@intemporis.eu