Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Frezer CNC/Tokarz CNC- 520€ netto/40h

Oferta pracy w Holandii

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy operatorów i programistów frezarek CNC i tokarek CNC, posiadających doświadczenie w pracy ze sterownikiem Fanuc.

Miejsce pracy: Houten

Obowiązki:
• praca z frezarkami CNC lub tokarkami CNC
• rozwiązywanie problemów związanych z pracą maszyn
• utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym
• zgłaszanie usterek

Oferujemy:
• wynagrodzenie od 520€ netto/tydzień (po odtrąceniach za mieszkanie i ubezpieczenie) – stawka do negocjacji
• mieszkanie (1-osobowe pokoje)
• ubezpieczenie
• pomoc koordynatorów
• poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz 100 euro netto, gdy ten przepracuje dla nas 160 godzin, a kolejne 100 euro po 400 godzinach pracy

Wymagania:
• doświadczenie w obsłudze i programowaniu frezarek CNC lub tokarek CNC ze sterownikiem Fanuc
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą, , Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych dla Grupy Covebo Accent (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." na adres a.grabowski@covebo.pl z dopiskiem "Frezer/tokarz CNC".

Powiększ

Ogłoszenie nr 766204

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2018-08-10 09:58:17
Ilość wyświetleń:
24
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: CoveboKato
Państwo: Netherlands
Miasto: Nijkerk
Nr telefonu: 885 882 047

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: a.grabowski@covebo.pl