Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Pracownik techniczny do budowy naczep w Aalsmeer

Oferta pracy w Holandii

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego Klienta szukamy osób z zacięciem technicznym.
Miejsce pracy: Holandia, Aalsmeer

Opis stanowiska pracy:
Dla naszego klienta w Aalsmer poszukujemy osób do wstępnego przygotowania konstrukcji przyczep dla dużych supermarketów.

Do Twoich obowiazków należy m.in.:
- praca z rysunkiem technicznym : tworzenie pomiarów;
- drobne prace techniczne: wiercenie, szlifowanie, piłowanie;
- montowanie szyn szkieletu przyczepy.

Oferujemy:
- pracę w stabilnych w godzinach 7:30-16:00;
- atrakcyjne wynagrodzenie: 420 euro netto/ tydzień ( już po odtrąceniu kosztów za mieszkanie)
- pracę na długi czas.

Wymagania:
- umiejętność czytania rysunku technicznego;
- dyspozycjność na dłuższy okres czasu;
- znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym;
- doświadczenie przy podobnych pracach technicznych (min. 2 lata);
- mile widziana wiedza z działu techniki, montażu itp.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: p.szlaga@pran.eu z dopiskiem PRZYCZEPA

Powiększ

Ogłoszenie nr 766148

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
Data dodania:
2018-08-10 09:03:59
Ilość wyświetleń:
42
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: pszlaga

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: p.szlaga@pran.eu