Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Koordynator ds. Cła i Kontroli Eksportu

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:
KOORDYNATOR DS. CŁA I KONTROLI EKSPORTU

lotnisko Lepizig-Halle, Niemcy

OPIS STANOWISKA:
• nadzorowanie, ocena, trenowanie i szkolenie pracowników w podległym obszarze,
• koordynacja odpraw celnych importowych i eksportowych towarów w zakresie stosowanych przez firmę procedur celnych w tym klasyfikacja taryfowa towarów celnych oraz nadzór nad składem celnym,
• koordynacja personelu zmianowego i rozmieszczenie personelu,
• utrzymywanie dobrych relacji z organami celnymi i klientami zewnętrznymi,
• tworzenie sprawozdań i statystyk,
• odpowiedzialność za odprawę oraz monitorowanie błędów,
• Nadzór i motywowanie zespołu w celu dotrzymania celów jakościowych, celów bezpieczeństwa i KPI na wymaganym poziomie

OFERUJEMY:
• praca w systemie zmianowym (również dni ustawowo wolne od pracy i weekendy)
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie: 65.000 – 75.000 € brutto rocznie + premia uznaniowa
• umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie przez agencję),
• możliwość zapewnienia mieszkania przez firmę,
• możliwość rozwoju i awansu,
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i nastawionej na ciągły rozwój,

OCZEKUJEMY:
• doświadczenie w pracy w środowisku celnym oraz wykształcenie w kierunku odprawa celne itp.
• min. 2 -letniego doświadczenia zawodowego w sprawach celnych,
• znajomość j.niemieckiego w mowie i piśmie (A2/B1),
• bardzo dobra znajomość j.angielskiego (B2/C1),
• szerokie kompetencje z zakresu prawa celnego w tym wiedza teoretyczna, praktyczna i doświadczenie w zakresie interpretacji przepisów,
• prawo jazdy kat.B,
• dobra znajomość MS Office,
• w kolejnym etapie rekrutacji wymagane będzie zaświadczenie o niekaralności

Powiększ

Ogłoszenie nr 766096

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-08-09 22:18:32
Ilość wyświetleń:
32
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: SedulusWeronika
Państwo: Polska
Nr telefonu: 660-362-547
Nr telefonu: 608-554-697

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@sedulus.pl