Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Monter elewacji zewnętrznych

Oferta pracy we Francji

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Lokalizacja: Francja
Numer referencyjny: MEZ/0718/FR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• montaż fasad, paneli elewacyjnych, boazerii zewnętrznej metalowej i drewnianej "bardage"

WYMAGANIA:
• min. 3-letnie, doświadczenie na podobnym stanowisku
• samodzielność, dokładność w wykonywaniu pracy
• dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
• czynne prawo jazdy kat. B i własny samochód do wyjazdu mile widziane
• język francuski mile widziany(warunek niekonieczny)

OFERUJEMY:

• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• konkurencyjne wynagrodzenie
• bezpłatne zakwaterowanie
• opiekę koordynatora przez cały okres trwania kontraktu
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
• samochód służbowy do dyspozycji

KONTAKT:
Aplikacje (CV ) prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy:

praca.francja@interkadra.pl

W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 290 44 53/536 580 050
Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Powiększ

Ogłoszenie nr 766062

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2018-08-09 16:27:16
Ilość wyświetleń:
69
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: akurzawa

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: a.kurzawa@interkadra.pl