Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Zbieranie zamówień - ubrania - tygodniówki

Oferta pracy w Holandii

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego klienta na terenie Holandii - magazynu z odzieżą znanej marki odzieżowej - szukamy kandydatów do pracy jako

PRACOWNIK LOGISTYCZNY - ORDERPICKER

Miejsce pracy: Tilburg lub Sevenum (okolice Venlo), Holandia
Stawka: 9.91 e/brutto/godzina + GWARANTOWANA podwyżka do 10.71 e/brutto/godzina  po 4 tygodniach

Obowiązki:

- zbieranie zamówień przy użyciu skanera ręcznego;

- drobne prace porządkowe;

- pakowanie ubrań i przygotowywanie do wysyłki etc.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j.angielskiego - warunek konieczny!

- aktualne zaświadczenie o niekaralnosci (można wyrobić on-line poprzez strony ministerstwa sprwiedliwości)

Oferujemy:

- wypłaty co tydzień
- zakwaterowanie i ubezpieczenie (odpłatnie)

- prace na dluzszy czas;

- opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane sa proszone o wysylanie swoich CV na i.skoczek@pran.eu z dopiskiem UB/TR w tytule maila.

Powiększ

Ogłoszenie nr 763237

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
- Strona główna
Data dodania:
2018-07-31 14:10:54
Ilość wyświetleń:
173
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PRANnl
Państwo: Polska
Województwo: Pomorskie
Miasto: Gdansk
Nr telefonu: 0048588810315

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: i.skoczek@pran.eu