Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Portugalia - Dam pracę

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA / CALL CENTER

Oferta pracy w Portugalii

Bom dia! :D
Praca w międzynarodowym środowisku, dla globalnych firm - Facebook, Microsoft, Philips, Netflix, Ebay, Zalando, Wish, itd.
Fantastyczna atmosfera pracy i piękna Lizbona za oknem.

WYMAGANA DOBRA ZNAJOMOŚĆ JEDNEGO Z PONIŻSZYCH JĘZYKÓW:
niemiecki, francuski,
niderlandzki, czeski,
duński, fiński, norweski, szwedzki,
arabski, hebrajski

Bezpłatne członkostwo w drużynie surfingu, piłki nożnej, piłki siatkowej kursach języków obcych i innych zajęć pozabiurowych dla chętnych. :)
Zwrot kosztów przylotu do Lizbony.
Profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy.

bit.ly/2mtCflI

Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:
wsparcie klientów poprzez rozmowę telefoniczną, chat i e-mail.
pomoc klientom podczas dokonywania rezerwacji usług, składania zamówień, płatności, reklamacji i zwrotów.
pomocy techniczna.

Wymagania:
dobra znajomość jednego z poniższych języków obcych pozwalająca na płynny kontakt z klientami,
niemiecki,
francuski,
niderlandzki,
czeski,
duński,
fiński,
norweski,
szwedzki,
arabski,
hebrajski,

mile widziane doświadczenie w pracy w call center,
mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
legalną pracę i portugalską umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
pracę w międzynarodowym środowisku, dla globalnych firm - Facebook, Microsoft, Philips, Netflix, Ebay, Zalando, Wish, itd.
fantastyczną atmosferę pracy i piękną Lizbonę za oknem,
profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy,
zorganizowanie zakwaterowania, niezbędnych formalności administracyjno-prawnych, odbiór z lotniska,
opiekę koordynatorów,
wynagrodzenie od 1400€ do 1600€ za miesiąc pracy brutto,
lub od 1050€ do 1300€ brutto dla kandydatów chcących korzystać z zakwaterowania firmowego,
zwrot kosztów przylotu do Lizbony,
bezpłatne członkostwo w drużynie surfingu, piłki nożnej, piłki siatkowej, kursach języków obcych i innych zajęć pozabiurowych dla chętnych. :)

WSZYSTKIE AKTUALNE OFERTY PRACY
www.poprace.pl

Zadzwoń:

0048 61 250-4-250
0031 47 578-8-114 z Holandii
0032 28 087-3-30 z Belgii
0049 32 221-0-920-35 z Niemiec
poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

lub napisz:

w odpowiedzi na wiadomość, którą otrzymasz na swoją skrzynkę mailową po złożeniu aplikacji na ofertę pracy.
7 dni w tygodniu, 24H / dobę

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker
Powyższa oferta jest ofertą pracy na podstawie portugalskiej umowy o pracę.
Nie oferujemy prac w ramach oddelegowania do pracy za granicą, na umowę zlecenie, umowę o dzieło lub z wypłatą wynagrodzenia w sposób inny, niż przelew na konto bankowe.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146
2018 ⓒ

Powiększ

Ogłoszenie nr 760569

Kategoria:
Portugalia - Dam pracę
Opcje premium:
- Strona główna
Data dodania:
2018-07-20 18:44:03
Ilość wyświetleń:
282
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Cosmoworker
Państwo: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Nr telefonu: 0048 61 250-4-250
Nr telefonu: 0031 47 57-88-114

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@cosmoworker.eu