Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Order Picker - Magazyn z akcesoriami domowymi - DE

Oferta pracy w Niemczech

Zarabiaj w euro bliżej domu! Wykorzystaj swój niemiecki w praktyce i wyjedź do Niemiec! Komisjonowanie w magazynie z asortymentem domowym i zabawkami! Zacznij teraz i wróć do Polski przed Świętami Bożego Narodzenia!

Miejsce pracy: Gernsheim (Okolice Frankfurtu nad Menem)

Opis Stanowiska:
 Tłumaczenie poleceń przełożonych z języka niemieckiego na polski
 Zbieranie zamówień w magazynie z artykułami sprzętu domowego i asortymentu dziecięcego
 Sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości
 Pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki
 Praca zmianowa

Wymagania:
 Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
 Doświadczenie jako Order Picker mile widziane
 Prawo jazdy kat B mile widziane.
 Pracowitość, punktualność i niezawodność
 Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
 Atrakcyjną stawkę 11, 05€
 Pracę na 3 zmiany
 Niedziele przed świętami mogą być pracujące (+50%)
 Wypłata jest do 15-go dnia bankowego następnego miesiąca
 Koszt zakwaterowania wynosi 55€ za tydzień
 Zakwaterowanie w odległości od 5km do max 12 km od miejsca pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force (wszystkie dane rejestrowe dostępne są na stronie OTTO Work Force). Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Powiększ

Ogłoszenie nr 759994

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Strona główna
Data dodania:
2018-07-19 15:35:56
Ilość wyświetleń:
232
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jurecka
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Bielany Wrocławskie

Dodatkowe dane kontaktowe:

pracaniemcy@ottopraca.pl