Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Francja - Dam prac

KIEROWCA CE -ch這dnia we Francji

Oferta pracy we Francji

Werkservice zajmuje si rekrutacj, zatrudnianiem i delegowaniem ludzi do pracy na terenie Polski i zagranicy.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWCA C+E - mo磧iwe podw鎩ne obsady
Miejsce pracy: Francja
Nr Ref.: NM/TP/2018

Opis stanowiska:
Przew霩 篡wno軼i samochodami typu ch這dnia w transporcie mi璠zynarodowym (kraje UE)

Wymagania:
- do鈍iadczenie w pracy jako kierowca kat. C+E,
- znajomo嗆 j. anielskiego lub j. francuskiego jest dodatkowym atutem,
- karta kierowcy,
- ch耩 podj璚ia d逝窺zej wsp馧pracy,

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie w oparciu o umow o prac (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wyp豉canie wynagrodze, p豉tny urlop),
- atrakcyjny system p豉cy (podstawa + wysokie delegacje),
- praca w systemie 4/2 (4 tygodnie/2 tygodnie),
- pracodawca zapewnia bezp豉tny dojazd do pracy z siedziby Firmy (Wroc豉wia) do Francji i z powrotem,
- telefoniczn opiek konsultanta w j瞛yku polskim przez ca造 czas trwania kontraktu

Osoby zainteresowane podj璚iem pracy prosz o kontakt telefoniczny pod nr 0048 576 175 003:
w soboty i niedziele w godz. 10:00 – 18:00,
w dni powszednie w godz. 18:00 – 21:00.
Zapraszam te do kontaktu mailowego. Zg這szenia prosz przesy豉 na adres mk@werkservice.pl.

Wi璚ej ofert pracy na stronie: werkservice.eu

Prosimy o za陰czenie klauzuli: Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przysz造ch proces闚 rekrutacji, prowadzonych przez Werkservice godnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

Powi瘯sz

Og這szenie nr 758414

Kategoria:
Francja - Dam prac
Data dodania:
2018-07-14 02:23:25
Ilo嗆 wy鈍ietle:
44
Stawka za godzin:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: werkservice
Pa雟two: Polska
Wojew鏚ztwo: Dolno郵御kie
Miasto: Wroc豉w
Nr telefonu: 576 175 003

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: mk@werkservice.pl