Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Instalator Regipsow /Regipsiarz

Oferta pracy w Holandii

Nasza firma, BWB Flex B.V, członek NBBU, jest agencją rekrutacyjną z siedzibą w Cuijk, a od 1998 roku zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z Europy na terenie Holandii. Specjalizujemy się w rekrutacji Budowlańców, Malarzy, Monterów oraz Pracowników w przemyśle metalowym.
"Naszym celem jest wsparcie w znalezieniu zatrudnienia oraz zadowolenie naszych klientów."

Poszukujemy instalatora regipsów do współpracy z naszym zaufanym klientem w Amsterdamie.

Obowiązki
• Nakładanie podkładów ściennych oraz malowanie
• Umiejętność mieszania farb
• Praca nad nowymi ścianami, sufitem oraz naprawa już istniejących ścian
• Kładzenie gładzi szpachlowej
• Umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
• Zależy nam na osobach odpowiedzialnych, aby zapewnić efektywną pracę

Wymagania

• Ważne prawo jazdy i własny transport
• Własne narzędzia ręczne
• Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
• VCA i inne certyfikaty mile widziane
• Zdolność do wykonywania pracy fizycznej
Oferujemy
• Cotygodniową płatność wynagrodzenia
• Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym, w tym wi-fi i wspólne wyposażenie
• Płatne ubezpieczenie zdrowotne
• Holenderska umowa o prace
• Praca zgodnie z kodeksem pracy NBBU
• Możliwość uzyskania VCA
• Agencja Trustfull – jesteśmy do stałej dyspozycji

Mile widziane CV w języku Angielskim
0031485802803
joannakowalski@bwbflexbv.nl

Powiększ

Ogłoszenie nr 758355

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2018-07-13 16:38:46
Ilość wyświetleń:
23
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: BWBbv
Państwo: Polska
Województwo: Inne
Miasto: Cuijk
Nr telefonu: 0031485802803

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: joannakowalski@bwbflexbv.nl