Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka do Pani w ok. Norymbergii -377 Bonus!

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy Pani ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ: Pani 84 lata, 70 kg, 160cm, Pani z inkontynencją, po wylewie, ograniczona mobilność, współpracuje. Ograniczony słuch. Pani jest osobą miłą i przyjazną.
Warunki pobytowe: Pani mieszka z mężem w mieszkaniu, wieś, komunikacja 5min, sklepy 10min. Dla Opiekunki : pokój, Internet, TV, Flatrate
OBOWIĄZKI: pomoc w higienie, czynnościach toaletowych, higienie intymnej, ubieraniu i rozbieraniu się, spożywaniu posiłków i przyjmowaniu napojów. Przypominanie o lekach. Gotowanie.
Wymagania: Pani z doświadczeniem w opiece, komunikatywną znajomością języka, niepaląca
LOKALIZACJA: AURACHTAL ok. Erlangen

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 30.07.2018.

Naszym Opiekunkom oferujemy :
- sprawdzone oferty
-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy
-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności
- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
-opłacanie składek ZUS
-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech
-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106, -107 ; 796-908-300
mail: d.slania@curaform.pl

Ogłoszenie nr 758285

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-07-13 14:38:54
Ilość wyświetleń:
49
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: gohagl
Państwo: Polska
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 32-33-93-106, -107
Nr telefonu: 690-130-336

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: m.laskowska@curaform.pl