Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Elektryk - praca w Niemczech

Oferta pracy w Niemczech

Stanowisko: Elektryk przemysłowy (E/MSR)

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: 26121 Oldenburg, Niemcy

Opis stanowiska: prace związane z okablowaniem, czytanie planów, czynności związane z techniką pomiarową

Wymagane kwalifikacje:
- wykształcenie jako elektro-instalator
- mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
- doświadczenie w pracy na budowach oraz przy instalacjach domowych
- elastyczność

Oferujemy wszystkie świadczenia wg zbiorowego układu pracy oraz dodatkowe świadczenia związane z zatrudnieniem.
WYNAGRODZENIE: 1600 – 1800 euro netto + dodatki urlopowe i świąteczne.
Zapewnione darmowe zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@gastamo.pl
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.
Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Więcej informacji pod nr telefonu: 535 050 928

Ogłoszenie nr 758272

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-07-13 14:14:01
Ilość wyświetleń:
21
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: GastamoJobService
Państwo: Polska
Miasto: Tarnów
Nr telefonu: 535050928

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: biuro@gastamo.pl