Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Lakiernik samochodowy - 13euro netto/h - 2 100/msc

Oferta pracy w Niemczech

Agencja Pośrednictwa Pracy „Find Staff”, do Firmy naszego klienta, której siedziba mieści się w Holandii, działającej na arenie międzynarodowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Lakiernik samochodowy – 2 100 euro/netto/msc –Niemcy
Miejsce pracy: Niemcy, Leipzig

Zakres obowiązków:
• Przygotowanie i malowanie natryskowe uszkodzonych samochodów osobowych

Wymagania:
• Ostatnie 2 lata doświadczenia na stanowisku lakiernika samochodowego
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
• Wynagrodzenie w wysokości 525 euro/tydzień – 2 100 euro/msc – stawka netto
• Pracę w wymiarze 40h/tydzień
• Umowa o pracę
• Zakwaterowanie opłacone i zapewnione przez Pracodawcę – pokój jednoosobowy pod klucz
• Pracę „od zaraz”

Osoby zainteresowane ofertą pracy oraz spełniające w/w warunki, prosimy o przesłanie aplikacji – CV, na adres office@findstaff.pl – tytuł wiadomości „Lakiernik samochodowy, Niemcy, Leipzig”

Ogłoszenie nr 758235

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-07-13 13:14:11
Ilość wyświetleń:
25
Stawka za godzinę:
13.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: findstaff

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: office@findstaff.pl