Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Spawacz TIG - praca w Niemczech

Oferta pracy w Niemczech

Firma Fair Personal + Qualifizierung GmbH & Co.KG została nagrodzona 1-szym miejscem iGZ w kategorii: "Opieka i warunki mieszkalne dla pracowników".

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisku: spawacz TIG

miejsce pracy: Ahaus

Obowiązki:
- spawanie konstrukcji stalowych
- grubych i cienkich blach

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza min. 2 lata
- rzetelność i chęć do pracy

Oferujemy:
- niemiecka umowę o pracę na cały etat
- stawkę 18, 00 eur/h brutto
- zapewnione zakwaterowanie (odpłatne) w pokojach 1 i 2 osobowych
- darmowe ubranie robocze
- pomoc konsultantów polskojęzycznych w sprawach administracyjnych.

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: info@fair-torun.pl.

Powiększ

Ogłoszenie nr 758217

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-07-13 12:42:18
Ilość wyświetleń:
25
Stawka za godzinę:
18.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: FAIRtorun
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Nr telefonu: 56 644 76 90

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@fair-torun.pl