Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Operator maszyn CNC

Oferta pracy w Niemczech

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy umowę o pracę opartą o prawo niemieckie, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 13629

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży spawalniczej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: północna Bawaria

Opis stanowiska:
• ustawianie i obsługa maszyn CNC;
• czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn;
• dbanie o porządek na stanowisku pracy;
• praca na 4 zmiany

Oferujemy:
-stałą pracę w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach
-możliwość pracy w dużej liczbie godzin
-dodatki za pracę w święta
-dodatek 30% za pracę w nocy
-dodatek 50% za pracę w niedziele
-atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas, w euro
-pomoc w załatwieniu niemieckich świadczeń socjalnych, jak np. Kindergeld, zmiana klasy podatkowej
-pracę w stabilnie finansowo firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
-długi/stały kontrakt
-bezpłatne zakwaterowanie
-premia co miesiąc w wysokości 250 euro
-30 dni urlopu
-dopłata w wysokości 250 euro Netto dla pracownika, który wynajmuje mieszkanie na własną rękę
-opiekę polskiego koordynatora na miejscu w Niemczech

Wymagania:
-minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
-punktualność, sumienność
-gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ na dłuższy okres czasu
-mile widziany własny samochód

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: kontakt@eu-workers.eu wpisując nr referencyjny N/operator/CNC

Nr tel.: +48 798 449 668
Dołącz do nas już dziś!

Powiększ

Ogłoszenie nr 758193

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-07-13 12:03:22
Ilość wyświetleń:
22
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: euworkerspraca
Państwo: Germany
Nr telefonu: Augsburg

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kontakt@eu-workers.eu