Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Niemcy - Dam prac

Elektryk Przemys這wy Niemcy - Niemiecka umowa

Oferta pracy w Niemczech

Po鈔ednictwo Pracy Soberka wsp馧pracuj帷e z firm o ponad 25 letnim do鈍iadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowc闚 do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Niemieckiej umowie o prac w stabilnej firmie. Obecnie nasz partner posiada 18 swoich oddzia堯w na terenie ca造ch Niemiec.
Elektryk Przemys這wy
Opis stanowiska:
- budowa, wyposa瘸nie, okablowanie skrzynek - szaf rozdzielczych oraz
sterowniczych
- przed逝瘸nie - konfekcja kabli, kana堯w kablowych oraz przewod闚
- pod陰czanie wy陰cznik闚 kra鎍owych, elektrozawor闚 itp.
- sk豉danie oraz okablowywanie pulpit闚 sterowniczych
- sk豉danie oraz uruchamianie urz康ze peryferyjnych
Oferujemy:
- umow o prac na niemieckich warunkach zawart z niemieckim pracodawc na czas nieokre郵ony
- d逝goterminow wsp馧prac
- bezp豉tne zakwaterowanie kt鏎e zapewnia i op豉ca pracodawca (komfortowe mieszkania 1 – max 2 osobowe)
- prac w pe軟ym wymiarze godzinowym plus mo磧iwo嗆 pracy w dodatkowo wyp豉canych nadgodzinach
- stawk godzinow
- diet godzinow
- mo磧iwo嗆 pobierania cotygodniowych zaliczek
- punktualne wyp豉ty
- 24 – 30 dni p豉tnego urlopu (w zale積o軼i od sta簑 pracy)
- 150 - 300 € dodatku urlopowego
- 150 - 300 € dodatku 鈍i徠ecznego
- 200 € jednorazowej premii po przepracowaniu pe軟ych 2 miesi璚y
- odzie robocz oraz narz璠zia do pracy
- opiek koordynatora polsko- niemiecko j瞛ycznego
- pomoc w przyporz康kowaniu odpowiedniej klasy podatkowej
- wszystkie 鈍iadczenia przys逝guj帷e pracownikom z tytu逝 zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)
- 200 € premii za zwerbowanie kolegi/znajomego do pracy w naszej firmie
Wymagania:
- minimum komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego (wym鏬 konieczny)
- gotowo嗆 oraz ch耩 wyjazdu do pracy na terenie Niemiec
- uko鎍zona szko豉 w zawodzie Elektryka
- do鈍iadczenie na stanowisku Elektryka
- prawo jazdy kat. B
- w豉sny samoch鏚 (mile widziane)
- samodzielno嗆, dok豉dno嗆, dobra organizacja pracy.

CV wraz z klauzul o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych nale篡 sk豉da na nasz adres mailowy: rekrutacja@soberka.pl
W tytule prosimy poda nazw stanowiska „Elektryk”
Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymaj Pa雟two pod
numerami telefon闚: +48 34 35 02 159, +48 884 375 335
Zapraszamy r闚nie na osobiste spotkania w
siedzibie naszej firmy 46-300 Olesno Ul. Drzyma造 11.
Informujemy, 瞠 administratorem zbieranych danych osobowych jest Posrednictwo Pracy Soberka., ul. Drzyma造 11 46-300 Olesno (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 9389 ). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane b璠 w celach rekrutacyjnych i mog by udost瘼niane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projekt闚 rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie firmie danych osobowych jest dobrowolne.

Wys豉nie do nas CV jest jednoznaczne z wyra瞠niem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udost瘼nianie ich klientom w ramach prowadzonych projekt闚 rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przysz這軼i nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyra瞠nia zgody prosimy o odes豉nie wiadomo軼i zwrotnej wraz z stosown informacj.

Powi瘯sz

Og這szenie nr 758176

Kategoria:
Niemcy - Dam prac
Data dodania:
2018-07-13 11:38:51
Ilo嗆 wy鈍ietle:
34
Stawka za godzin:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: BPPSoberka
Pa雟two: Polska

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@soberka.pl