Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Operator centrum obróbczego CNC(frezarka)

Oferta pracy we Francji

Power Jobs – agencja pracy tymczasowej działająca w ramach spółki ETC Group, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Operator/ustawiacz centrum obróbczego CNC(frezarka, wytaczarka, wiertarka)
LOKALIZACJA: FRANCJA okolice Paryża

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 praca na zakładzie jako operator/ustawiacz centrum obróbczego CNC(frezarka, wiertarka, wytaczarka)
 Nazwa producenta maszyny: VARNSDORF TOS
 Modele: TOS WRD 13 CNC(na bazie modelu WHQ 13 CNC) – 5 osiowa oraz TOS WRD 130 CNC – 5 osiowa
 Pojemność: 10m x 3m x 2m500 oraz 5m x 3m x 2m
 Stół: 2500x2500 oraz 1800x2500
 sterowanie maszyn: HEINDENHEIN iTNC530 HSCI i HEIDENHEIN iTNC530
 wytwarzanie elementów dla branż: automotive, lotniczej, nuklearnej, budowlanej, kolejowej, stoczniowej

WYMAGANIA:
 doświadczenie pracy jako operator/ustawiacz centrów obróbczych lub frezarek, wytaczarek CNC.
 udokumentowane doświadczenie pracy
 umiejętność pracy jako operator + ustawiacz
OFERUJEMY:
 stabilne zatrudnienie na cały rok 2018/2019
 umowa o pracę
 wynagrodzenie około 2000 euro netto/152 godziny tj. około 13, 15 euro netto/godz.
 dodatek dla osoby z j. obcym do 100 euro netto/miesiąc
 możliwość pracy w nadgodzinach
 szacowany zarobek wraz z nadgodzinami od 2300 do 2500 euro netto/miesiąc
 zwrot kosztów paliwa w wysokości 200 euro netto/miesiąc
 dodatek dla osoby z własnym samochodem do 100 euro netto/miesiąc
 pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
 zapewnione i opłacone zakwaterowanie
 zapewniona odzież robocza

Ogłoszenie nr 758127

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2018-07-13 10:47:31
Ilość wyświetleń:
39
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: powerjobskrk
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Katowice
Nr telefonu: 728591040
Skype:
ul. Słowackiego 13

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacjazagranica@powerjobs.pl