Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Sortowanie paczek Neumünster/Hamburg bez jezyka

Oferta pracy w Niemczech

Firma Instore Solutions Personnel GmbH jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm logistycznych i międzynarodowych koncernów.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech na stanowisko pracownika magazynu - sortowni paczek dla naszego klienta w miejscowości Neumünster (niedaleko Hamburga).

Opis stanowiska:
– praca w sortowni paczek,

– zlecone prace magazynowe,

Wymagania:

– zaświadczenie o niekaralności,
– dokładność i szybkość w wykonywaniu powierzonych zadań,
– mobilność,
– j. niemiecki nie jest wymagany,
– sprawnosc fizyczna
- gotowosc do pracy w systemie zmianowym : 12:00 - 21:00 albo 23 – 6:45.

Oferujemy
– Pierwszą umowę na 5 miesiecy (z możliwością przedłużenia),
– Stałe i pewne zarobki (9.49€/h),
– Niemiecką umowę o praca i ubezpieczenie zdrowotne,
- Zakwaterowanie 225€/miesiac

Prosze wysylac CV na adres: Julia.Lewandowska@isp-id.de
lub kontakt tel: +49 (431) 2598 966

Powiększ

Ogłoszenie nr 758088

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-07-13 10:06:27
Ilość wyświetleń:
32
Stawka za godzinę:
9.49

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ISPgmbh

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: monika.kluba@isp-id.de