Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Komisjonowanie/Magazyn Malsfeld okolice Kassel

Oferta pracy w Niemczech

Firma Instore Solutions Personnel gmbh poszukuje osób do pracy w Niemczech na stanowisko komisjoner. Aktualnie poszukujemy pracowników na magazyn zlokalizowany w okolicach Kassel m. Malsfeld.

Wymagania:
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- punktualność
- niekaralność
- podstawowa znajomość języka niemieckiego
- praca wymaga wysilku fizycznego
- mobilności
- wlasny samochod jest duzym atutem

Obowiązki:
- właściwa realizacja powierzonych zadań -dokładność
- Praca w systemie dwuzmianowym. 6.00 do 14.10 i 14.10 do 22.20.
- obsluga wózka widłowego/mrowki

Oferujemy:
- umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
- wynagrodzenie w kwocie 10 EURO brutto za godzinę pracy.
- zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych (koszt zakwaterowania 225, 00EUR)

Prosze wysylac CV z numerem telefonu na adres:
aneta.waclawczyk@isp-id.de

w temacie: Komisjonowanie Malsfeld

SKONTAKTUJEMY SIE Z PANSTWEM! ;)

lub kontakt tel: +49 162 231 81 28

Powiększ

Ogłoszenie nr 758081

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-07-13 10:03:30
Ilość wyświetleń:
25
Stawka za godzinę:
10.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ISPgmbh

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: monika.kluba@isp-id.de