Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

KIEROWCA Praca w niemczech od zaraz, Nauen/Berlin

Oferta pracy w Niemczech

Firma Instore Solutions Personnel GmbH jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm logistycznych i międzynarodowych koncernów.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech na stanowisko:

Ranger - praca polega na podstawieniu i odstawianiu kontenerów pod rampy.

Miejsce pracy: Niemcy - Nauen (okolice Berlina)

Opis stanowiska pracy:

Praca polaga na podstawieniu i odstawianiu kontenerów pod rampy.
Porozumiewaniu się przez cb radio (krótkofalówke)

Wymagania:
• gotowość do pracy w systemie 2-3 zmianowym (6-8 h)
• zaświadczenie o niekaralności – warunek konieczny
• dokładność i szybkość w wykonywaniu powierzonych zadań
• mobilność
• znajomość języka niemieckiego
• Aktualna kwalifikacja na przewóz rzeczy (95)
• wlasny samochod aby dojezdzac do pracy
• mile widziane doswiadczenie
• komunikatywny jezyk niemiecki
• prawojazdy kategorii C

Oferujemy:
• Pierwszą umowę na 9 miesiecy (z możliwością przedłużenia)
• Stałe i pewne zarobki(11€/h)
• Niemiecką umowę o prace i ubezpieczenie zdrowotne
• Zakwaterowanie w pokojach dwu- do trzyosobowych (Zakwaterowanie 195 euro/miesiac)

Prosze wysylac CV na adres kamila.manduk@isp-id.de
lub kontakt tel: +49 162 2781935

Powiększ

Ogłoszenie nr 758072

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-07-13 09:56:59
Ilość wyświetleń:
29
Stawka za godzinę:
11.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ISPgmbh

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: monika.kluba@isp-id.de