Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Spawacz MIG/MAG - również dla początkujących

Oferta pracy we Francji

Work Service
KRAZ: nr 1116
praca tymczasowa

Poszukujemy spawaczy do pracy u znanego producenta naczep samochodowych.
Oferta skierowana również do osób z krótkim doświadczeniem w spawalnictwie.

• Auxerre

Zadania:
• spawanie metodą Mig/Mag dużych elementów naczep do samochodów ciężarowych
• spawanie stali czarnej
• spawanie w pionie, wielowarstwowe, dwustronne

Wymagania:
• udokumentowane doświadczenie w spawaniu metodą Mig/Mag min 1 rok
• certyfikat spawalniczy
• doświadczenie w zakładzie produkcyjnym
• umiejętność pracy w zespole
• możliwość wyjazdu swoim samochodem- będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• stabilne wynagrodzenie od 1700 euro netto/152h miesięcznie
• dodatkowa wypłata w grudniu, tzw. 13-tka
• rozbudowany system premiowy
• możliwość wypracowania nadgodzin
• praca w systemie zmianowym
• opłacone zakwaterowanie
• dodatek dla tłumaczy z językiem francuskim 100 euro/miesięcznie
• amortyzacja za samochód

CV należy przesyłać na podany adres e-mail.

Ogłoszenie nr 757936

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2018-07-12 14:39:34
Ilość wyświetleń:
105
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: RekruterFr
Państwo: France
Miasto: Auxerre
Nr telefonu: 501750122
Nr telefonu: 327758881

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: michal.szendzielorz@workservice.pl