Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

OPIEKUNKA DO PANI W HAMBURGU MÓWIĄCEJ PO POLSKU

Oferta pracy w Niemczech

Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki i opiekunów osób starszych z doświadczeniem w opiece.

Opis stanowiska

Wyjazd – 18 Lipca
miejsce pracy: Hamburgiem

Podopieczna ma 92 lat (155 cm, 72 kg) mieszka sama

Pani jest zniedołężniała i ma lekką demencję oraz parkinsona. Ona ma lekkie problemy z poruszaniem się - rolator. Przede wszystkim chodzi o pomoc w domu i w codziennych czynnościach. Nie ma nocnego wstawania -

Pani jest miła, spokojna i ma poczucie humoru

Do dyspozycji opiekunki pokój z tv i Internetem

Wymagania
WYMAGANIA:
doświadczenie w pracy jako opiekunka osoby starszej
komunikatywna i dobra znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta
Kandydatom oferujemy
- stawka 1100-1300 E na rękę - w zależności od znajomości języka niem.
- bonus wakacyjny 100-200 E

–gwarancja terminowych i szybkich wypłat
- legalną pracę, Ekuz, A1
- szybkie wyjazdy
- wypłata w Euro lub PLN
- bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie

szczegóły wszystkich ofert pod tel. 535- 227-228

Nie pobieramy żadnych opłat!

Powiększ

Ogłoszenie nr 757844

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-07-12 12:33:16
Ilość wyświetleń:
46
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: sylwiawiec
Państwo: Polska
Nr telefonu: 535 227 228

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca.opiekunki@wp.pl