Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Belgia - Dam pracę

Monter konstrukcji stalowych

Oferta pracy w Belgii

Metal Group to firma, która specjalizuje się w branży metalurgicznej, realizując kontrakty na terenie Niemiec, Holandii i Belgii.

Oferowana przez nas praca za granicą to nie tylko atrakcyjne warunki finansowe, darmowe zakwaterowanie i dojazd do pracy, ale także regularne zjazdy do Polski. Co więcej, oferując Państwu pracę za granicą zapewniamy, również opiekę polskiego koordynatora na miejscu zatrudnienia.

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska: Praca obejmuje wszelkie prace monterskie konstrukcjach stalowych na hali.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy (warunek konieczny),
Dobra znajomość rys. technicznego,
Uprawnienia spawalnicze 135 będą dodatkowym atutem,
Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki finansowe,
Polską umowę o pracę,
Regularne zjazdy do Polski,
Darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do pracy,
Opiekę polskiego koordynatora na miejscu,
Odzież roboczą.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV w języku polskim.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

e-mail: praca@metalgroup.pl

tel.: +31 626 921 080

Powiększ

Ogłoszenie nr 757817

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2018-07-12 11:35:58
Ilość wyświetleń:
29
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Agmetal
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław (Wrocław-Stare Miasto)
Nr telefonu: +31 626 921 080
Nr telefonu: 733 546 309

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca@metalgroup.pl