Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Belgia - Dam pracę

Spawacz Mig/Tig/Półautomat

Oferta pracy w Belgii

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

Genk

Obowiązki:

spawanie dziurkowanych lub plisowanych arkuszy na podstawie rysunku
spawanie wkładek lub części na płycie
spawanie dziurkowanych lub plisowanych arkuszy za pomocą rysunków roboczych (do gotowego produktu)
wykonywanie pomiarów zgodnie z planem jakości
przenoszenie gotowych półproduktów do następnej operacji

Wymagania:

minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku spawacz MIG/TIG/Półautomat
komunikatywna znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
znajomość spawania aluminium jako plus
praca samodzielna
umiejętność czytania planów technicznych

Oferujemy:

umowę o pracę belgijską
stawka godzinowa 14 euro brutto do negocjacji!
bon żywnościowy
bonusy do wynagrodzenia
długotrwałą współpracę
40 h/tygodniowo
zakwaterowanie odpłatne 65 euro tygodniowo

Ogłoszenie nr 757780

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2018-07-12 10:59:41
Ilość wyświetleń:
25
Stawka za godzinę:
14.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Angelika536

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: patrycja.komorowska@interimax.com