Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Magazynier z dobrą znajomością niemieckiego

Oferta pracy w Niemczech

Pracuj w niemieckim magazynie z częściami lotniczymi. Atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy. W zamian wymagamy tylko dobrej znajomości niemieckiego. Ilość miejsc ograniczona, aplikuj już teraz!

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Opis stanowiska:
- pomoc w kierowaniu zespołem
- pomoc w tłumaczeniu obowiązków pozostałym pracownikom
- praca trzyzmianowa
- dodatek nocny

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego warunek konieczny
- doświadczenie w pracy na magazynie
- prawo jazdy kat. B
- gotowość wyjazdu własnym samochodem – mile widziane
- pracowitość, punktualność i niezawodność

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę
- stawkę 11 euro/h
- dodatki zmianowe
- zakwaterowanie – 15 euro tygodniowo
- możliwość zdobycia doświadczenia na rynku niemieckim

Już ponad 180 000 osób skorzystało z naszych usług. OTTO to gwarancja pewności zatrudnienia potwierdzona licznymi certyfikatami! Aplikuj i przekonaj się sam!

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.
www.ottoworkforce.pl/wp-content/uploads/2018/05/IROBOWIAZEKINFORMACYJNY.pdf

Powiększ

Ogłoszenie nr 755501

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
- Strona główna
Data dodania:
2018-07-05 12:32:26
Ilość wyświetleń:
125
Stawka za godzinę:
11.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jurecka
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Bielany Wrocławskie

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: pracaniemcy@ottopraca.pl