Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Praca dla opiekunki osób starszych

Oferta pracy w Niemczech

ZLECENIE NOWE
Rozpoczęcie: 23.06.2018
Zakonczenie: 23.08.2018
Miejscowość: 27327 Martfeld (Dolna Saksonia)
Osoba podopieczna: kobieta
Opis osoby podopiecznej:
Seniorka ma 94 lata i jest lekko demencyjna. Fizycznie ma lekko ograniczoną prawa stronę po przebytym udarze w październiku 2017. Udar spowodował jej ogólne osłabienie, mimo to potrafi poruszać się przy balkoniku i potrafi samodzielnie wstawać. Jednak pomoc byłaby mile widziana, ale nie konieczna. Jest sympatyczna i powściągliwa. Rodzina chciałaby Opiekunkę dla seniorki, która motywowałaby ją do aktywnego udziału w życiu codziennym i spędzała z nią czas. Przy tym aby Opiekunka pilnowała babcie, aby przyjmowała leki o odpowiednich porach i płyny. Opiekunka prowadzi dom, gotuje. Seniorka lubi dania jednogarnkowe „Eintopfe”
Pani mieszka w malej miejscowości ok 35 km od Bremen. U góry domu mieszka syn . Syn jada obiady i kolacje u podopiecznej od poniedziałku do piątku, dlatego Opiekunka gotuje dla trzech osób (siebie, babci i syna). Rodzina wspiera opiekunkę w zakupach i organizacji czasu wolnego.

Schorzenia: osłabienie starcze, początkująca demencja, udar (2017), częściowa inkontynencja

Pflegedienst: brak

Czynności wykonywane przez podopieczną:
- poruszanie się- rollator
- toaleta- samodzielnie/ z pomocą
- higiena osobista/ mycie- z pomocą
- ubieranie- z pomocą

Wstawanie w nocy: sporadycznie

Zakres obowiązków:
- gotowanie
- sprzątanie
- pranie
- zakupy

Warunki domowe: dom jednorodzinny

Warunki dla Opiekunki:
- pokój z Internetem
-TV, radio

Wymagania:
- dobra komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie
1200-1250 eUR

Powiększ

Ogłoszenie nr 748866

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-06-14 17:47:20
Ilość wyświetleń:
44
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Probetreuung2017
Państwo: Polska
Województwo: Warmińsko-mazurskie
Miasto: Olsztyn
Nr telefonu: 897220760
Skype:
Patrycja Bednarska