Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Monster konstrukcji Stalowych - Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Praca-Monter Konstrukcji Stalowych Niemcy Land Nordrhein- Westfalen ( 3 osoby)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
montowanie zespołów i podzespołów z wykorzystaniem narzędzi i przyrządów ślusarskich, monterskich.
WYMAGANIA:
niiemiecki dobre podstawy w mowie
wykształcenie min. zawodowe (preferowane o profilu mechanicznym);
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
podstawowe uprawnienia spawalnicze (Mig);
umiejętność wykonywania prac ślusarskich;
umiejętność obsługi palnika acetylenowo-tlenowego (podgrzewanie do sczepiania i prostowania)
PRACODAWCA OFERUJE:
stabilne warunki zatrudnienia ( niemiecka umowa o pracę) w firmie niemieckiej;
atrakcyjne wynagrodzenie; 15 Euro/h Brutto
Oferty wraz z CV, kopią uprawnień należy składać E-Mail :
w.rutkowska@gmx.de
Tel 00491723487838
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U.2016.922 j.t.)
Rodzaj pracy: Stała

Ogłoszenie nr 748858

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-06-14 17:00:48
Ilość wyświetleń:
60
Stawka za godzinę:
15.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Wiola73
Państwo: Germany
Nr telefonu: 00491723487838

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: w.rutkowska@gmx.de