Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Spawacz MAG/WIG. Niemiecka umowa o pracę!

Oferta pracy w Niemczech

Firma During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) wchodzi w skład holdingu During SpA Italia. Poszukujemy obecnie dla Naszego klienta osób chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec.

Miejsce pracy: Niemcy

Stanowisko: Spawacz MAG/WIG

Zadania:
- spawanie metodami MAG lub WIG
- praca na terenie całych Niemiec

Oczekiwania:
- wykształcenie min. zawodowe - kierunkowe
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- mobilność i dyspozycyjność
- prawo jazdy kat. B + własny samochód

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- gwarancję zatrudnienia
- bezpłatne zakwaterowanie (pokoje 1 - 2 osobowe)
- wsparcie polskiego koordynatora
- załatwienie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych do siedziby Agencji (email: biuro@during.pl).

Prosimy o dopisanie klauzuli” Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla aktualnej i przyszłych rekrutacjach. During Polska Sp. z o.o., ul. H. Sienkiewicza 15/4, 40-031 Katowice, tel. (32) 307 07 70 Informujemy iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4 Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia Podanie danych osobowych jest dobrowolne Pani/Pan wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji

Kontakt:
tel. +48 536 445 377
tel. +48 32 307 07 70
e-mail: biuro@during.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 748853

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-06-14 16:45:21
Ilość wyświetleń:
54
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: During

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: biuro@during.pl