Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Niemcy - Dam prac

Fachowiec rob鏒 drogowych, 鈍iat這wody, Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Fachowiec rob鏒 ziemnych i drogowych do monta簑 鈍iat這wod闚, Zachodnie Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej z okolic Stuttgartu: Fachowc闚 do rob鏒 ziemnych i drogowych do monta簑 鈍iat這wod闚. Konieczna jest znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego i prawo jazdy kat.B (optymalnie B+E).

Opis / Obowi您ki:
• Miejsce pracy: zachodnie Niemcy, okolice miast Ludwigsburg, Stuttgart, Ulm
• Praca aktualna jest natychmiast lub w mo磧iwie szybkim terminie
• Umowa o prac na okres sta造 z niemieckim przedsi瑿iorstwem budowlanym z siedzib pod Stuttgartem, o profilu drogownictwo, roboty ziemne i budowa sieci telekomunikacji
• Praca jest stacjonarna (w obr瑿ie siedziby pracodawcy) oraz na tzw. monta簑, czyli w r騜nych miastach na terenie zachodnich Niemiec. Po zako鎍zeniu budowy, nast徙i przekierowanie na nast瘼n budow
• Czas pracy: od poniedzia趾u do pi徠ku, ok 175 do 210 godz. miesi璚znie
• G堯wne zadania:
• Prace ziemne (wykopy), k豉dzenie pod ziemi instalacji/kabli, uk豉danie 鈍iat這wod闚
• Uk豉danie nawierzchni drogowej jak: kostki brukowej i wylewanie asfaltu
• Obs逝ga maszyn budowlanych i drogowych jak: ubijarki, wibratory, koparki, 豉dowarki, agregaty, kompresory, minikoparki, walec itp

Wymagania:
• Uko鎍zony zaw鏚 Technik rob鏒 ziemnych i drogowych albo pokrewny udokumentowany do鈍iadczeniem
• Wymagane do鈍iadczenie w uk豉daniu kostki brukowej i wylewaniu asfaltu
• Do鈍iadczenie w obszarze us逝g sieciowych / telekomunikacji przy uk豉daniu kabli miedzianych i 鈍iat這wodowych (LWL Kabel) mile widziane
• Umiejetno嗆 obs逝gi maszyn budowlanych jak: ubijarki, wibratory, koparki, 豉dowarki, wiertarki, agregaty, kompresory, minikoparki, walec itp.
• Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego
• Konieczne posiadanie prawo jazdy kat. B, optymalnie BE

Oferujemy:
• Niemiecka umowa o prac i pe軟e 鈍iadczenia socjalne
• Wyp豉ta wszystkich nadgodzin
• Stawka godzinna brutto od 16, 87 euro (po 6 miesi帷ach 17 do 20 euro)
• + Dieta dzienna netto 4 euro za ka盥y dzie pracy stacjonarnej (od 80 euro netto miesi璚znie)
• + Dieta netto 24 euro za ka盥y dzie pracy na monta簑 (od 500 euro netto miesi璚znie)
• Wynagrodzenie miesi璚zne netto od 2100 do 2700 euro (przez 6 miesi璚y, potem podwy磬a)
• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawc, p豉tne przez pracodawc przy pracy na monta簑. Przy pracy stacjonarnej czynsz po stronie pracownika (od 200 do 500 euro miesi璚znie)

Tylko kandydat闚 spe軟iaj帷ych wymagania prosz o przes豉nie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Powi瘯sz

Og這szenie nr 748808

Kategoria:
Niemcy - Dam prac
Data dodania:
2018-06-14 14:54:12
Ilo嗆 wy鈍ietle:
46
Stawka za godzin:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: PolFach
Pa雟two: Germany
Wojew鏚ztwo: Inne
Miasto: Stuttgart
Nr telefonu: 0049 151 459 680 52

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@polfach.de