Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Szukam pracy

Poświęć chwilę i przeczytaj. Dziękuję.

 
 
 
Oferta podjęcia pracy w Niemczech

Szukam stałej pracy na terenie DE (bez agencji, pośredników itp)

Oferta podjęcia pracy w Niemczech

Witam.

Szukam stałej (nie żadne dorywczej lub sezonowej) pracy (bez języka) na terenie Niemiec wraz z zakwaterowaniem, a już bajkowo by było, gdyby ktoś pomógł mi na początku z mieszkaniem, abym mógł wyjechać z rodziną. Jestem odpowiedzialnym człowiekiem, dlatego przede wszystkim myślę o mojej małej córeczce, która mnie potrzebuje a ja bardzo potrzebuje jej. Nie chcę przenosić na prace swojego nastroju tęsknięnia za rodzina, dlatego też bardzo chciałbym by mogli wyjechać że mną. Tak więc nie mam jakiś wygórowanych wymagań, prócz tego by zacząć normalnie żyć, pracować i mieć rodzinę przy sobie.
Jestem sumiennym i odpowiedzialnym pracownikiem, który ceni sobie dokładność w wykonywaniu obowiązków. Może nie zawsze wykonuje swoją pracę szybko, lecz zawsze staram się ją wykonać dokładnie by dbać o swoją dobra opinie a przede wszystkim, nie zawieść osób które mi zaufało.
Nie lubię spózniania się, lekkceważenia obowiązków a przede wszystkim tzw. cwaniactwa. Swoją pracę wykonuje zawsze tak jak najlepiej potrafię, gdyż zawsze procentuje to premia i a przede wszystkim, rzetelnością.

Ostatnia praca jaką wykonywałem, to pomocnik lakiernika proszkowego w lakierni proszkowe, w której też nigdy wcześniej nie pracowałem, a po nie całym tygodniu miesiąca próbnego, szef stwierdził że opanowałem moje obowiązki, obsługę maszyn itd. w ciągu 3 dni.
Pracowałem jako pracownik fizyczny przy powstawaniu lotniska Warszawa Modlin, pracownik zieleni, magazynier i serwisant urządzeń IT z racji doświadczenia informatycznego.
Zawsze staram się bardzo pilnie uczyć nowych zajęć, więc myślę iż w nowej pracy, przyszły pracodawca nie będzie zawiedziony i zostanę doceniony.

Z wykszatłcenia jestem Technik Ekonomista Dyplomowany i informatyk.

Proszę tylko o poważne i zdecydowane oferty, gdyż szanujmy siebie i swój czas.

Pozdrawiam serdecznie.

Marcin 37 lat.Powiększ
    

Ogłoszenie nr 748792

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Szukam pracy
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2018-06-14 14:19:57
Ilość wyświetleń:
236
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Rafalak80
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Zabrze
Nr telefonu: 500292291
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: marcinrafalski80@wp.pl