Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Dania - Dam pracę

Montażysta Fasad szklanych/Szklar

Oferta pracy w Danii

Poszukujemy zdolnych kilku osob do pracy jako "Montażysta fasad aluminiowo-szklanych". Praca wykonywana jest w zakładzie bedacego liderem w produkcji fasad, okien, drzwi aluminiowych.

Zakres obowiązków:

montaż fasad aluminiowo- szlanych paneli i szyb,
prace warsztatowe związane z produkcją okien, drzwi oraz fasad
szklenie

Oferta:

zatrudnienie długoterminowe na warunkach dunskiej umowy o prace
stawka podstawowa 135 kr dunskich brutto na godzinę, praca na dzienna i wieczorną i nocną zmiane(dodatki do zmiany nocnej)
dodatek wakacyjny 12.5% do każdej godziny (16, 88 DKK do każdej przepracowanej godziny),
ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,
Pracodawca wyrabia wszelkie dokumenty potrzebne do podjecia legalnej pracy w Danii,
zakwaterowanie w dobrych warunkach nie daleko miejsca pracy (odplatne),
składki oraz podatki odprowadzane w Danii przez Pracodawcę,
mozliwosc zaliczek wypłacanych co tydzień,
możliwość pracy w nadgodzinach w okresie wzmozonego zapotrzebowania,
wsparcie naszych Kordynatorow na miejscu,
respektowane prawo do urlopu,

Wymagania

Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
praca z przyssawkami,
doświadczenie w pracy/używaniu tzw. Manitou/wozki widlowe jak i uprawnienia (dodatkowy plus),
Umiejętność czytania dokumentacji i rysunków technicznych,
komunikatywna znajomość języka angielskiego - pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy / dodatkowy atut,
uczciwość, zaangażowanie,
umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole, dobra organizacja pracy,

Ogłoszenie nr 748780

Kategoria:
Dania - Dam pracę
Data dodania:
2018-06-14 14:06:40
Ilość wyświetleń:
79
Stawka za godzinę:
135.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jmmanpower
Państwo: Denmark
Nr telefonu: 004522870016

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@jm-manpower.dk