Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Pozosta貫 pa雟twa - Dam prac

Monter Wind - Szwajcaria

Oferta pracy w pozosta造ch pa雟twach

Adecco Poland Sp. z o.o. nale篡 do mi璠zynarodowej korporacji Adecco S.A. - 鈍iatowego lidera w鈔鏚 firm doradztwa personalnego, kt鏎y posiada 5100 plac闚ek w ponad 60 krajach. W Polsce dzia豉my od 1994 roku. Swoj wiedz i do鈍iadczeniem s逝篡my w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku prac dzi瘯i Adecco Poland znalaz這 ponad 63 000 os鏏. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencj Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy do鈍iadczonego specjalisty do pracy w Szwajcarii:

Monter Wind – Szwajcaria

Numer ref. MW/Szw/06.2018
Miejsce pracy: Szwajcaria, Altdorf

Opis stanowiska:

Monta oraz serwis wind w budynkach firmowych i prywatnych.

Wymagania:

• Udokumentowane do鈍iadczenie w zawodzie montera urz康ze d德igowych
• Znajomo嗆 j瞛yka angielskiego lub niemieckiego b璠zie dodatkowym atutem
• Do鈍iadczenie w monta簑 urz康ze Kone – jako warunek konieczny
• Pozytywne referencje od ostatniego pracodawcy
• Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

• umow bezpo鈔ednio z klientem na warunkach zgodnych z prawem szwajcarskim
• zarobki w wysoko軼i: 4200 CHF netto (ju po odliczeniu koszt闚 podatku)
• zapewnione zakwaterowanie, koszt mieszkania: 750 CHF/miesi璚znie
• zapewniony i op豉cony dojazd do pracy
• mo磧iwo嗆 rozpocz璚ia pracy na pocz徠ku czerwca

Osoby zainteresowane ofert pracy, prosimy o przes豉nie swojego CV w j瞛yku polskim lub angielskim na adres mail:

justyna.rybacka@adecco.com

Oferta dotyczy pracy za granic. Dzi瘯ujemy za wszystkie nades豉ne zg這szenia. Jednocze郾ie informujemy, 瞠 skontaktujemy si jedynie z wybranymi kandydatami.

Je瞠li jeste zainteresowany przysz造mi procesami rekrutacyjnymi bez konieczno軼i ponownej aplikacji na stanowisko zamie嗆 w swoim CV nast瘼uj帷 klauzul:
„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przysz造ch rekrutacji”

Powi瘯sz

Og這szenie nr 748778

Kategoria:
Pozosta貫 pa雟twa - Dam prac
Data dodania:
2018-06-14 14:05:17
Ilo嗆 wy鈍ietle:
71
Stawka za godzin:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: JustynaRybacka
Pa雟two: Switzerland

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: justyna.rybacka@adecco.com