Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Praca w Berlinie na produkcji miesnej i wedlin

Oferta pracy w Niemczech

Atrakcjina propoyzcja pracy w Niemczech w Berlinie od zaraz. Zatrudnienie przy produkcji – wytwarzaniu wyrobów mięsniych oraz wędlin. Preferowane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku.
Zarobek 1.500 EUR brutto miesięcznie

Opis stanowiska
- Praca na produkcji
- Produkcjia oraz wytwarzenie wyrobów mięsnych i wędliniarskich
- Pakowanie

Wymagana
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość j. niemieckiego w stopniu dobrym (warunek konieczny),
- sumienność wykonywanej pracy,
- sprawność fizyczna,
- odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
- umiejętność pracy w zespole,
- zaangażowanie do pracy
- chęć zatrudnienia na stale

Oferujemy
- Atrakcjine wynagrodzenie
- Umowa o pracę bezpośredno z niemieckim pracodawcą
- atrakcyjne wynagrodzenie i dobre warunki pracy,

- zgodnie z obowiązującymi przepisami, ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne,

- pomoc polskojęzycznego koordynatora,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

Osoby zaintresowane prosimy o kontakt i przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres jetztbewerben@t-online.de lub zadwon +49 159 054 11 641
Preferowane CV po niemiecku

Powiększ

Ogłoszenie nr 748768

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-06-14 13:53:12
Ilość wyświetleń:
58
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: pracawedliny
Państwo: Germany
Miasto: berlin
Nr telefonu: 0049 30 308 124 82

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@berlinconsultant.de