Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Praca przy pakowaniu warzyw i owoców od zaraz!

 
 
 
Oferta pracy w Holandii

Witam, aktualnie dla naszego holenderskiego partnera poszukujemy osób do pracy przy pakowaniu owoców i warzyw oraz zbiorach truskawek w Venlo, przy granicy z Niemcami. Praca jest stojąca, w szklarni lub na hali.

Oferujemy: Holenderską umowę o pracę, stałe, niezależne od wieku wynagrodzenie od 5, 50 do 6, 20 E netto już po odliczeniu kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia i dojazdu do pracy, możliwość wyjazdu w parach lub grupach (nie ma gwarancji pracy w tym samym zakładzie, pary mają wspólne pokoje), możliwość wypracowywania nadgodzin (pracodawca

gwarantuje min 40h tygodniowo, ale pracy jest bardzo dużo i można pracować więcej). Zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz dojazd do pracy zapewnione są przez pracodawcę. Zwrot kosztów dojazdu do Holandii oraz powrotu do Polski dla osób, które przepracują więcej niż 4 tygodnie. Pracodawca nie wymaga znajomości języka obcego, na miejscu pracuje dużo Polaków. Start pracy - od zaraz, do ustalenia. Wypłaty tygodniowe, nie jest wymagane oświadczenie o niekaralności.

-nie ma wiekówki
-trzeba zabrać własną pościel
    

Ogłoszenie nr 748754

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2018-06-14 13:27:29
Ilość wyświetleń:
69
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: HolandiaRecru
Państwo: Polska
Województwo: Lubelskie
Miasto: Lublin
Nr telefonu: 730 332 628