Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Spawacz 135/136

Oferta pracy w Niemczech

Upper Job, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, poszukuje obywatela/obywatelki Unii Europejskiej do pracy w Niemczech na stanowisku spawacza.

Miejsce pracy: Stralsund

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zakres obowiązków:
- spawanie w różnych pozycjach sekcji statków według wymogów spawalniczych,
- spawanie metodą 135/136;

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1,
- doświadczenie w pracy jako spawacz minimum 2 lata,
- dokumenty, potwierdzające kwalifikacji w zawodzie,
- prawo jazdy i własny samochód mile widziane;

Oferujemy:
- od 12, 50 €/h + dodatek branżowy do 19, 11 €/h,
- 40 € dieta dzienna,
- zatrudnienie na warunkach niemieckich, ,
- pomoc w poszukaniu zakwaterowania;

Odnośnie szczegółowych informacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:
577 969 501

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (rodo) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
- administratorem Państwa danych osobowych jest Upper Job spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Śniadeckich 17
- Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b rodo;
- odbiorcą Państwa danych osobowych będą podmioty zainteresowane zatrudnieniem osób biorących udział w procesie rekrutacji;
- Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji;
- posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
- mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
- podanie przez Państwo danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy. Są Państwo zobowiązani do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości sfinalizowania procesu rekrutacji.

Ogłoszenie nr 748750

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-06-14 13:12:36
Ilość wyświetleń:
31
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: UpperJobWarszawa
Państwo: Polska
Województwo: Mazowieckie
Miasto: Warszawa
Nr telefonu: 577 969 501

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: eujobs@upperjob.eu