Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Pokojówka (DE-Nordenau, od 1650€brutto/mies.

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży hotelowej, poszukujemy obecnie zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Pokojówka

Miejsce pracy: Niemcy, 57392 Nordenau
Nr referencyjny: PO/05/2018

Opis stanowiska
• sprzątanie pokoi hotelowych oraz przylegających do nich łazienek
• sprzątanie restauracji
• prasowania
• utrzymanie w czystości sprzętów używanych do pracy
• dbałość o uniform służbowy
• czas pracy: 6:00-15:00 lub 9:00- 18:00

Wymagania
• doświadczenie w zawodzie
• podstawowa znajomość języka niemieckiego
• wysoka kultura osobista
• dokładność w wykonywaniu zadań

Oferujemy
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę na czas określony (1 rok)- od 1650€brutto/ mies.+ dodatek za pracę w niedziele(+50%) i święta (+120%)
• praca w wymiarze ok.40 godz./tygodniowo, 5 dni w tygodniu
• niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
• możliwość zakwaterowania w pokoju jednoosobowym, koszt 189€/ miesięcznie
• opiekę konsultanta w j. polskim

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@bergermann.pl wpisując w tytule PO/06/2018

Powiększ

Ogłoszenie nr 748661

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-06-14 11:22:24
Ilość wyświetleń:
61
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Bergermann1
Państwo: Germany
Miasto: Nordenau
Nr telefonu: 668863396

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca@bergermann.pl