Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Niemcy - Dam prac

M這dszy kucharz (DE-Deisslingen, 1400€netto/

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z bran篡 hotelowej, poszukujemy obecnie zmotywowanych pracownik闚 na stanowisko:

MΜDSZY KUCHARZ

Miejsce pracy: Niemcy, 78652 Deisslingen
Nr referencyjny: KU/06/2018

OPIS STANOWISKA
• przyrz康zanie ciep造ch posi趾闚 (zupy, przystawki, mi瘰a, potrawy rybne)
• przygotowywanie sa豉t, przek御ek
• przestrzeganie wymog闚 sanitarnych
• dbanie o czysto嗆 na stanowisku pracy

WYMAGANIA
• roczne do鈍iadczenie w zawodzie
• komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego
• dok豉dno嗆 w wykonywaniu zada

OFERUJEMY
• wynagrodzenie w oparciu o niemieck umow na czas nieokre郵ony: 1400€ netto/mies.
• praca w wymiarze 160h/mies. 5 dni w tygodniu
• nadgodziny wyp豉cane lub odbierane czasem wolnym
• zakwaterowania pocz徠kowo w hotelu w pokoju jednoosobowym, p豉tne 200€/mies.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przes豉nie aktualnego CV wraz ze zdj璚iem na adres praca@bergermann.pl wpisuj帷 w tytule KU/06/2018

Powi瘯sz

Og這szenie nr 748630

Kategoria:
Niemcy - Dam prac
Data dodania:
2018-06-14 11:01:53
Ilo嗆 wy鈍ietle:
50
Stawka za godzin:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: Bergermann1
Pa雟two: Germany
Miasto: Deisslingen
Nr telefonu: 668863396

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca@bergermann.pl