Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Brukarz (Niemcy, Olpe- 11, 80€- 13, 67€

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Brukarz

Miejsce pracy: Niemcy, 57462 Olpe
Nr referencyjny: BR/02/2018

Opis stanowiska
• układanie kostki brukowej (wjazdy, parkingi, drogi dojazdowe, chodniki, ścieżki)
• niwelacja terenu, szpachlowanie, murowanie, betonowanie
• obsługa elektronarzędzi i maszyn budowlanych

Wymagania
• min. 2 letnie doświadczenie w pracy jako brukarz
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę
( od 11, 80€- 13, 67€ brutto/ godzinę) w zależności od posiadanych kompetencji
• niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
• zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, koszt ok. 350€/mies.
• opiekę konsultanta w j. polskim

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@bergermann.pl wpisując w tytule BR/06/2018.

Powiększ

Ogłoszenie nr 748624

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-06-14 10:56:46
Ilość wyświetleń:
41
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Bergermann1
Państwo: Germany
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Olpe
Nr telefonu: 668863396
Skype:
Pełny etat

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca@bergermann.pl