Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opieka nad osoba starszą/ Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Pan Josef potrzebuje Opiekunki, 1300 euro/miesiąc

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Oerlinghausen

Preferowany czas zlecenia: 6 tygodni, od 18 czerwca

Opis zlecenia:

Pan Josef ma 89 lat (171 cm, 72 kg). Podopieczny jest po wylewie, inkontynentny w zakresie moczu – nosi cewnik. Ma problemy ze słuchem – nosi aparat słuchowy. Porusza się przy rollatorze, wózku inwalidzkim (rano i wieczorem przychodzi osoba, która transferuje podopiecznego z łóżka na wózek i odwrotnie). Pan ma do dyspozycji specjalistyczne łóżko, lift do wanny oraz krzesło – toaletę.

Warunki mieszkaniowe:

Podopieczny mieszka z żoną (pani nie wymaga opieki, jest całkowicie samodzielna) w domu z ogrodem. Opiekunka ma własny pokój, resztę pomieszczeń dzieli z domownikami – w domu jest zapewniony dostęp do mediów (Tv, internet).

Obowiązki opiekunki:

- prowadzenie gospodarstwa domowego (dodatkowo przychodzi pani, która sprząta i chodzi po zakupy, aby Opiekunka, aby opiekunka mogła skupić się na podopiecznym)

- pomoc w ubieraniu

- pomoc w utrzymaniu prawidłowej higieny

- towarzyszenie w codziennych czynnościach

Wymagania:

- komunikatywny niemiecki

- doświadczenie w pracy z osobami chorymi i starszymi

- miłe usposobienie

Zapewniamy:

- stawka 1300 euro netto/miesiąc,

- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,

- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),

- wysokie składki ZUS,

- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,

- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,

- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,

- pomoc prawną, językową i medyczną.

Powiększ

Ogłoszenie nr 748555

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-06-14 10:24:46
Ilość wyświetleń:
41
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: gowork987
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Nr telefonu: 797898768

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: biuro.wroclaw@gowork.pl