Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Hydraulik- wymiana kaloryferów

Oferta pracy we Francji

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie, dla naszego francuskiego Klienta poszukujemy osób do podjęcia pracy jako
HYDRAULIK
Miejsce pracy: Francja, Lyon

Zadania:
praca przy wymianie kaloryferów w budynkach mieszkalnych

Oferujemy:
francuską umowę o pracę tymczasową (możliwość podjęcia pracy na pół roku+ ewentualne przedłużenie)
stawkę godzinową+ regularne premie (prime precarite)
dodatek żywieniowy 9€/ dzień pracy
ok 45 godz./tydzień
bezpłatne zakwaterowanie
możliwość otrzymania zaliczek
opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania:
doświadczenie w pracach przy montażu i demontażu kaloryferów
gotowość do podjęcia pracy na terenie Francji przez min. 3 miesiące
komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – APLIKUJ DO NAS!

Zanim prześlesz CV zapoznaj się z poniższą informacją:
Przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Głowackiego 4/9, 30-085 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Powiększ

Ogłoszenie nr 748549

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2018-06-14 10:14:37
Ilość wyświetleń:
68
Stawka za godzinę:
12.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: rekrutacjazagranicainterimax

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja.zagranica@interimax.com