Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Komisjoner / Operator Wózka - Francja

Oferta pracy we Francji

Co powiesz na pracę dla jednej z największych sieci handlowych w Europie?
Dla naszego zagranicznego klienta poszukujemy komisjonerów z uprawnieniami na obsługę wózków widłowych.

Miejsce pracy: FRANCJA / okolice Paryża
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

TWOJE ZADANIA:
• transport palet za pomocą wózka widłowego
• komisjonowanie oraz pakowanie produktów spożywczych (w temperaturze pokojowej i/lub 2-4 st., i/lub -20 st.)
• inne proste prace magazynowe
WYMAGAMY NIEWIELE:
• uprawnienia do obsługi wózka widłowego
• doświadczenie na w/w stanowisku (mile widziane)
• komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego (mile widziana)
OFERUJEMY:
• darmowe zakwaterowanie w domkach lub mieszkaniach, w pełni wyposażonych, z dostępem do mediów/ internetu
• Zwrot kosztów za dojazd do Francji
• Pracodawca zwraca 50% karty transportu publicznego NAVIGO Pass
• pomoc językowa koordynatora na terenie Francji
• dodatkowe ubezpieczenie Generali, koszt 25 euro miesięcznie (opcjonalnie po stronie pracownika)
• miesięczna pensja NETTO: ok 1500 euro / netto - bez premii i nadgodzin
• premie wydajnościowe 100 - 300 euro / brutto
• możliwość nadgodzin liczonych od 36 godziny w tygodniu - 25% premii, co daje 12, 35 euro brutto/h
• premia urlopowa (za niewykorzystanie urlopu płatnego) - 10% premii, co daje 10, 86 euro brutto/h
• premia za pracę w obniżonej temperaturze - od 100 -150 euro brutto miesięcznie (doliczone do wynagrodzenia)
• premia końca misji - 10% premii, co daje 10, 86 euro brutto/h
• praca od poniedziałku do piątku (3 zmianowa)
• weekendy wolne (chyba, że nadgodziny)
• wynagrodzenie wypłacane do 10go każdego miesiąca

CV należy przesyłać na adres podany przy ogłoszeniu

BONUSY DLA CIEBIE I ZNAJOMYCH:
• Dołącz do naszego programu "Polecaj i Zarabiaj"
• Poleć nam znajomego do pracy za granicą i odbierz 500 zł!
Nie musisz być naszym pracownikiem, aby polecać.

Ogłoszenie nr 748533

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2018-06-14 09:55:16
Ilość wyświetleń:
116
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: RekruterFr
Państwo: France
Nr telefonu: 501750122

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: michal.szendzielorz@workservice.pl