Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Elektryk - Niemcy

 
 
 
Oferta pracy w Niemczech

Agencja pośrednictwa pracy Work Time (nr rej. 19380) obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko:

Elektryk / Elektromonter
Miejsce pracy: różne lokalizacje, Niemcy
Zatrudnienie od zaraz

Obowiązki:
montaż instalacji elektrycznych
układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych)
diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów
Wymagania:
doświadczenie zawodowe
wykształcenie kierunkowe albo uprawnienia SEP
prawo jazdy kategorii B i własne auto (może być 1 na 2 osoby)
przynajmniej podstawowa znajomość j.niemieckiego

Oferujemy:
Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
Wynagrodzenie brutto:12, 00 brutto/ godz.
Dieta dzienna 2, 00€ netto / godz.
44 euro, bon na paliwo za każdy miesiąc pracy
Bezpłatne zakwaterowanie

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres:

info@worktime.biz

Administratorem Danych Osobowych jest Work Time Monika Rozicka, ul. Kołobrzeska 38 lok. 3, 10-434 Olsztyn, zwany dalej Firmą. W Firmie został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul Kołobrzeska 38 lok. 3, 10-434 Olsztyn, e-mail: info@worktime.biz. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Firmy, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Firmie na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.
Wysłanie aplikacji do Firmy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji, na życzenie kandydata aplikacja będzie rozpatrywana tylko w obecnym procesie rekrutacyjnym - prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu takiej prośby.Powiększ
    

Ogłoszenie nr 748531

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2018-06-14 09:42:20
Ilość wyświetleń:
37
Stawka za godzinę:
12.00Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: worktime
Państwo: Polska
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@worktime.biz